کد خبر : ۱۰۷۷۸
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
«خودروکار» گزارش می‌دهد؛
تولید کننده و تامین کننده قطعات فرانسوی فورسیا، طی بیانیه ای اعلام کرد برای تولید و طراحی سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع خودروهای برقی آماده همکاری با شرکت آلمانی ماهله است.
به گزارش خبرنگار خودروکار، شرکت فورسیا از زمانی که همکاری خود را پژو آغاز کرد، در تلاش است تا شرکای مناسبی برای توسعه طراحی و تولید پروژه خودروهای آینده و خودران پیدا کند.

شرکت فورسیا در تولید تجهیزات داشبرد و سطوح داخلی و شرکت ماهله در تولید سیستم های تهویه هوا و گرمایشی متخصص هستند و به همین دلیل قرار است برای چندین پروژه مانند ارتقای سیستم های تهویه هوا و سیستم های حرارتی شخصی(با قابلیت تنظیم حرارت توسط سرنشین) با یکدیگر همکاری کنند.

فورسیا معتقد است رشد سریع سیستم‌عامل های الکتریکی نیاز به توسعه فناوری های هوشمند دارد و همچنین با بهره گیری ازطراحی داخلی و خارجی و فناوری سیستم های گرمایشی و تهویه هوا می توان در مصرف انرژی این نوع خودرو ها بهینه سازی کرد.

  این شرکت در ماه می گذشته نیز قرارداد همکاری دیگری، با یک شرکت آلمانی فعال در زمینه خودروسازی، به نام "زد اف فریدریش‌هافن" برای توسعه فن آوری های داخلی و ارتقای فناوری های ایمنی در خودروهای خودران امضا کرده بود.

ترجمه : گلنوش محب علی
منبع : LePoint

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
آخرین اخبار
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
مدیران خودرو
MVM
بهمن موتور
ایرتویا
نیرو محرکه
کرمان موتور
کارمانیا
پارس خودرو
جهان نوین آریا
مفتاح رهنورد
نگین خودرو
سایپا یدک
باشگاه مشتریان
تلگرام