کد خبر : ۱۱۵۴۰
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
در حالی که عابری مصدوم از تصادف در جدال با مرگ بود، سارقی از خودروی خود پیاده شد و وسایل وی را ربود.
به گزارش خودروکار، پلیس شهر اورلاندوی ایالت فلوریدای  آمریکا در جستجوی سارقی  است که وسایل متعلق به  یک عابر پیاده  را درصحنه تصادف ربوده است. در حالی که مرد  عابر  بعد از تصادف با یک ماشین در حال جدال با  مرگ بود، سارق بی وجدان از خودروی خود پیاده شد و اقدام به ربودن وسایل وی کرد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته  یک فروشگاه در آن حوالی تهیه شده است نشان می دهد این سارق از ماشین خود پیاده می شود و پس ار ربودن وسایل وی،  به داخل ماشین خود برمی گردد  و فرار می کند.

به گفته پلیس، وسایل متعلق به عابر  پیاده احتمالا کیف پول یا تلفن همراه  بوده است.

یک آرایشگر محلی در این خصوص گفت : " احترام و مهربانی در میان مردم کم رنگ شده است. این عابر در حال مرگ، نیاز به مراقبت و توجه داشت اما این سارق به جای اینکه به وی کمک کند از ماشینش پیاده شد و با دزدیدن وسایلش پا به فرار گذاشت. واقعا غم انگیز است."

سخنگوی پلیس اورلاندو نیز در این خصوص گفت: " این عمل بسیار وحشتناک است. متاسفانه مرد عابر در محل تصادف جانش را از دست داد و این اتفاق، شناسایی سارق  را برای پلیس دشوار ساخته است.

گفتنی است؛ پلیس هنوز هویت متوفی را بدلیل عدم دسترسی به بستگان وی شناسایی نکرده است. تحقیقات برای دستگیری سارق ادامه دارد.
برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
آخرین اخبار
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
مدیران خودرو
MVM
بهمن موتور
ایرتویا
نیرو محرکه
کرمان موتور
کارمانیا
پارس خودرو
جهان نوین آریا
مفتاح رهنورد
نگین خودرو
سایپا یدک
باشگاه مشتریان
تلگرام