کد خبر : ۱۳۴۴۶
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بانک صنعت و معدن توانسته وضعیت صنعت و معدن کشور را متحول کند و علاوه بر اعطای تسهیلات، به عنوان یک مشاور در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران حضور موثری دارد.

به گزارش خودروکار، سهیلا جلودارزاده گفت: خوشبختانه بانک صنعت و معدن توانسته وضعیت صنعت و معدن کشور را متحول کند و علاوه بر اعطای تسهیلات، به عنوان یک مشاور در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران حضور موثری دارد.

وی افزود: این بانک رسالت واقعی خود را درک کرده و برای بازسازی صنعت و تولید کشور تلاش می‌کند و تاکنون اقدامات اثرگذاری را انجام داده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک صنعت و معدن در جهت حل مشکلات صنایع آسیب دیده حرکت می‌کند، عنوان کرد: کشور ما به توسعه صنعتی و ایجاد فرصت‌های شغلی نیاز دارد و این بانک توانسته با حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برای رفع نیاز‌های یاد شده کمک شایانی کند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید از طریق افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن، از این بانک حمایت کرد، زیرا این بانک درک صحیحی از وضعیت اقتصادی و شرایط واحد‌های تولیدی و صنعتی کشور دارد و می‌تواند به تقویت زیرساخت‌های صنعتی کشور کمک کند.

نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: رویکرد بانک صنعت و معدن می‌تواند یک الگوی خوب و مناسب برای سایر بانک‌ها باشد چراکه این بانک با هدف خدمت رسانی به مردم و صنعت کشور به سمت کمک به کشور برای رهایی از خام فروشی، بسط توسعه اقتصادی، کارآفرینی و اشتغالزایی حرکت می‌کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان عنوان کرد: با پوشش خبری جامع و کامل اخبار و دستاورد‌های بانک صنعت و معدن در استان‌های کشور از سوی روابط عمومی این بانک، مشاهده می‌کنیم که واحد‌های صنعتی و تولیدی کارآمدی با حمایت‌های این بانک در حال شکل گیری و احیاء می‌باشد به همین خاطر باید گفت که بانک صنعت و معدن به وظایفش به خوبی عمل می‌کند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
آخرین اخبار
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
مدیران خودرو
MVM
بهمن موتور
ایرتویا
نیرو محرکه
کرمان موتور
کارمانیا
پارس خودرو
جهان نوین آریا
مفتاح رهنورد
نگین خودرو
سایپا یدک
باشگاه مشتریان
تلگرام