کد خبر : ۱۳۵۱۸
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
مدل اکسنت از جمله محصولات هیوندای است که بر روی خط تولید کرمان موتور قرار دارد، خودرویی که با توجه امکانات و مشخصات فنی و چهره معقول از قیمت مناسبی یرخوردار است. کرمان موتور شرایط فروش جدیدی ویژه نیمه دوم دی ماه برای این خودرو در نظر گرفته است.
به گزارش خبرنگار خودروکار، هیوندای اکسنت خودرویی است که در سگمنت سدان های کامپکت قرار می گیرد و از طراحی داخلی و خارجی مناسبی برخوردار است، به صورتی که با ورود به کابین این خودرو با فضایی هماهنگ و مناسب مواجه خواهید شد همچنین ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که کیفیت مترالا کابین این خودرو نیز برای یک سدان کوچک شهری در سطح مناسبی قرار دارد. پیشرانه 1.6 لیتری 128 اسب بخاری به عنوان قلب تپنده برای این خودرو در نظر گرفته شده است که از طریق یک جعبه دنده خودکار 4 سرعته نیرو را به محور جلو منتقل می کند.

کرمان موتور قیمت 107 میلیون تومانی را برای اکسنت در این طرح فروش در نظر گرفته است که موعد تحویل این خودرو نیز اردیبهشت 97 خواهد بود. مبلغ پیش پرداخت اولیه در این طرح 49 میلیون تومان است و مابقی وجه در زمان صدور دعوتنامه دریافت خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و شرایط فروش می توانند به وب سایت کرمان موتور به آدرس www.kermanmotor.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
آخرین اخبار
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
مدیران خودرو
MVM
بهمن موتور
ایرتویا
نیرو محرکه
کرمان موتور
کارمانیا
پارس خودرو
جهان نوین آریا
مفتاح رهنورد
نگین خودرو
سایپا یدک
باشگاه مشتریان
تلگرام