کد خبر : ۳۲۲۰
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
در هفته جاری گروه پارس خودرو، ایران خودرو، سایپا و گروه بهمن ابتدای هفته را با روند مثبت شروع کرده و در انتهای هفته منفی شدند و این در حالی است که گروه های زامیاد، سایپا دیزل، ایران خودرو دیزل، از چند هفته گذشته همچنان متوقف مانده‌اند.
به گزارش خبرنگار خودروکار، بررسی سهام 7 گروه خودرویی در هفته جاری حاکی از نوسان 4 گروه معامله شده و توقف 3 گروه خودرویی‌ها در بازار سرمایه است.
 
*سایپا ( خساپا)
 
سهام گروه خودرو‌سازی سایپا بعد از یک ماه توقف مورد معامله قرار گرفتند در اواسط هفته 6 هزار و 657 سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به 6 هزار و 301 سهم رسیده است و حجم 163 میلیون 2 سهم در ابتدای هفته با کاهش به 105 میلیون و 159 سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با کاهش 14.77 درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش 2.72 درصد رسیده است.
 
پنجشنبه///////

*ایران خودرو (خودرو)

 
ایران خودرو در ابتدای هفته یک هزار و 296 سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به 904 سهم رسیده است و حجم 15 میلیون 42 سهم در ابتدای هفته با کاهش به 7 میلیون و 93 سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با رشد 3.52 درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش 1.76 درصد رسیده است.
 
پنجشنبه///////

*زامیاد (خزامیا)

 
گروه زامیاد پس از یک هفته معامله مجددا متوقف شده و  در آخرین روز معامله شده 0.2 درصد رشد را تجربه کرد.
 
پنجشنبه///////

* پارس خودرو (خپارس)

 
گروه سهام پارس خودرو در ابتدای هفته یک هزار و 266 سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به 992 سهم رسیده است و حجم 15 میلیون 428 سهم در ابتدای هفته با کاهش به 13 میلیون و 807 سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با رشد 1.8 درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش 1.81 درصد رسیده است.
 
پنجشنبه/////// 

*سایپا دیزل (خکاوه)

 گروه سهام سایپا دیزل طی یک ماه معامله نشده  و آمار معاملات تا پایان یک ماه گذشته 0.16 درصد صعودی بوده است.
 
با توجه به صحبت‌های رئیس سازمان بورس سهام‌های متوقف موجود در بورس بازگشایی شدند و سهام گروه سایپا نیز یکی از نمادها بوده که پس از دو ماه توقف مجددا وارد مدار بورس شد ولی هنوز گروه سایپا دیزل به مدار بازنگشته است.
 
پنجشنبه///////

*گروه بهمن (خبهمن)

 
گروه بهمن در ابتدای هفته تعداد 132 نوبت معاملاتی داشته  که این رقم در انتهای هفته به  127 سهم کاهش یافته است و حجم معاملات در این گروه با 571 میلیون و 19 سهم به یک  میلیون و 43 سهم در پایان هفته کاهش داشته است.
 
در ابتدای هفته این سهم 0.16 درصد رشد داشته و در پایان هفته به روند منفی 1.22 درصدی  رسیده است.
 
 
پنجشنبه///////

*ایران خودرو دیزل(خاور)

 
سهام گروه ایران خودرو دیزل در بیش از یک ماه اخیر معامله نشده و معاملات مربوط به یک ماه اخیر این گروه با روند مثبت 0.75 درصدی روبرو بوده است.
 
پنجشنبه///////
 
گزارش  حاکی از توقف نماد گروه زامیاد، سایپا دیزل و ایران خودرو دیزل دارد و در عین حال گروه‌های ایران خودرو، گروه بهمن، سایپا و پارس خودرو با توجه به روند منفی شاخص بورس روند نزولی به خود گرفتند.
 
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار