کد خبر : ۸۵۳۹
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
فیات‌کرایسلر اعلام کرد 7 هزار و 802 دستگاه خودروی دوج چلنجر را در آمریکا فراخوان می‌کند. این فراخوان به‌دلیل به حرکت درآمدن این خودروها پس از پارک شدن انجام می‌شود.
به گزارش خودروکار، فیات‌کرایسلر اعلام کرد 7 هزار و 802 دستگاه خودروی دوج چلنجر را در آمریکا فراخوان می‌کند. این فراخوان به‌دلیل به حرکت درآمدن این خودروها پس از پارک شدن انجام می‌شود. به گزارش آتوموتیو نیوز، این فراخوان دوج چلنجرهای مدل 2017 دارای موتور 7/ 5 لیتری و گیربکس اتوماتیک هشت سرعته را شامل می‌شود.

براساس بیانیه فیات‌کرایسلر رانندگان خودرو را در حالت پارک قرار می‌دهند اما موتور همچنان کار می‌کند. اگر رانندگان بدون کشیدن ترمز دستی از خودرو خارج شوند، امکان به حرکت درآمدن خودرو وجود دارد. براساس این بیانیه، فیات‌کرایسلر به‌منظور برطرف کردن این مشکل نرم‌افزار گیربکس این خودروها را به‌روزرسانی می‌کند.

فیات‌کرایسلر اعلام کرد تاکنون گزارشی مبنی بر تصادف یا جراحت در اثر این مشکل دریافت نکرده است. سال گذشته نیز فیات‌کرایسلر 1/ 1 میلیون دستگاه خودرو را در سراسر جهان به‌دلیل همین مشکل فراخوان کرد. در آن زمان 68 مورد جراحت و 266 مورد تصادف گزارش شده بود.

منبع: دنیای اقتصاد

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار