کد خبر : ۸۶۳۲
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
کمتر از یک سال است که از فعالیت سایت خبری خودروکار می گذرد و از این که در این بازه زمانی تا حد زیادی در زمینه جذب مخاطب و تاثیر گذاری بر حوزه خودرو موثر بودیم خرسندیم. اما با توجه به توسعه و رشد سریع صنعت خودرو کشور به ویژه در پی رفع پاره ای از تحریم ها و حضور شرکت های خارجی مطرح و معتبر‌ در صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور این ضرورت را احساس کردیم که اطلاع رسانی در این حوزه نیازمند بین المللی شدن است.
بنابراین به منظور ارتباط هرچه بیشتر و پر کردن خلا میان صنعت خودرو و مخاطبان بین المللی و شرکت های خارجی نوظهور ناظر بر بازار ایران و آشنایی هرچه بیشتر آن ها با پتانسیل های نهان صنعت خودرو، آخرین دستاورد های این صنعت و توانمندی های حوزه های وابسته در کشور، نسخه انگلیسی سایت خودروکار امروز رسما راه اندازی شد.
 
نسخه انگلیسی سایت خودروکار(http://khodrocar.ir/en) بصورت اختصاصی و بر اساس برنامه ای مدون و روزانه تمامی اخبار مهم صنعت خودرو داخلی و بین المللی را رصد و در زیرمجموعه های متنوعی چون تحلیل بازار، اخبار مرتبط با خودروسازان و قطعه سازان و صنعت موتورسیکلت به زبان انگلیسی منتشر می کند.  


نسخه انگلیسی سایت خودروکار به سردبیری مصطفی انیسی و همکاری گلنوش محب علی و مازیار جعفریه  از امروز به صورت رسمی آغاز به کار کرد تا با همراهی مستقیم مخاطبان، مدیران و کارشناسان صنعت خودرو بتواند بیش از پیش تاثیری به مراتب عمیق تر بر این صنعت گسترده رو به رشد داشته باشد.


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی