کد خبر : ۸۶۸۹
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
گزارش خودروکار از نمایشگاه خودرو مشهد (1)
آریا دیزل موتور نماینده انحصاری محصولات سنگین و تجاری رنو تراکس فرانسه پس از رونمایی های اخیر از محصولات رنج جدید خود در نمایشگاه خودرو مشهد نیز حضور می یابد.
به گزارش خودروکار، شرکت آریا دیزل موتور نماینده انحصاری و قدیمی محصولات رنو تراکس فرانسه در ایران است که پیش از تحریم ها با تولید و ارائه سری پریمیوم 440 رنو در کشور و ارائه یکی از بهترین و برترین خدمات پس از فروش در زمینه خودروهای کار و تجاری کشور مشهور شده است، چندی پیش از جدید ترین سری محصولات رنو رونمایی کرد که در خط تولید این شرکت واقع در اشتهارد به تولید خواهند رسید.


چندی پس از رونمایی رسمی از سه رنج جدید K، T و C محصولات سنگین رنو تراکس، شرکت آریا دیزل موتور اقدام به تولید اولین سری از محصولات رنج T کرد. پیرو این تولیدات رنج K نیز بصورت سفارشی به کشور وارد خواهد شد تا بر اساس برنامه سایر محصولات نیز بر خط تولید قرار بگیرند.

ازاین رو شرکت آریا دیزل موتور از طریق یکی از نمایندگی های خود از تاریخ 16 تا 20 مردادماه در هفدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد با سه رنج T، K و C به همراه کشنده C&C U480 حاضر خواهد شد تا پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان باشد.


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی