کد خبر : ۸۷۰۱
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
مدیرکل استاندارد استان تهران از انهدام ۲۱۵ مخزن CNG غیراستاندارد تاکسی‌ها و خودروهای سواری، توسط بازرسان اداره‌کل استاندارد استان تهران، خبر داد.
به گزارش خودروکار، مسلم بیات در تشریح این خبر، اظهارداشت: طرح پایلوت بازرسی مخازن CNG خودروهای سواری و تاکسی‌های درحال تردد در استان تهران ، با استقرار تیم‌های بازرسی از شرکت‌های بازرسی همکار سازمان ملی استاندارد ایران در مراکز معاینه فنی، اجرا شد. وی ادامه داد: در این راستا، از 280 مخزن مورد بازرسی و ارجاعی به آزمایشگاه، برای انجام آزمون هیدرواستاتیک، 215 مخزن در این آزمون مردود شد و 65 مخزن نیز در حال طی مراحل آزمون موردنظر می‌باشند.

این مقام مسوول در خصوص سرانجام مخازن غیراستاندارد توضیح داد: در جریان این طرح، 215 مخزن غیراستاندارد مردودشده برش خورده و آماده ذوب می‌شوند. نکته جالب اینکه مخازن از رده خارج‌شده عمدتا ساخت کشور چین و برند" JD " هست.

بیات همچنین در خصوص بازرسی و آزمون مخازن CNG اتوبوس‌های ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی استان، یادآور شد: در بازرسی‌های انجام‌شده از سال 92 تاکنون، حدود 17هزارو500  مخزن  CNGاین وسائط، بازرسی و تعداد سه هزارو550 مخزن غیراستاندارد، توسط شرکت‌های بازرسی معدوم شدند.

منبع: تسنیم

 انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار