کد خبر : ۹۸۳۱
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
«خودروکار» گزارش می‌دهد؛
سال‌هاست که با آرم آبی و سفید آشنا هستیم و به خوبی این طرح را از هزار فرسنگی تشخیص می‌دهیم ولی به تازگی ب ام و تصمیم گرفته است تا این طرح را برای خودروهای لوکس کمی تغییر دهد.
به گزارش خبرنگار خودروکار، طبق پیش‌بینی‌های انجام شده آرم ب ام و برای مدل‌های سری ۸، i8، i8 roadster، سری ۷ و x7 به رنگ سیاه و سفید تغییر خواهد کرد تا مدل‌های لوکس این برند از دیگر مدل‌ها جدا شده و یک نمای جدید به خود بگیرد.

تمام مدل‌های نام برده در بخش «بسیار لوکس» قرار می‌گیرد و حتی برخی از آن‌ها هنوز وارد بازار هم نشده‌اند. شواهد نشان می‌دهد که مدل‌های لوکس ب ام و دچار تغییرات خاصی شوند که لذت رانندگی در کنار آرامش زیاد را برای سرنشینان به همراه داشته باشد.

طبق گفته هیلگارد ورتمن، یکی از معاونین ریاست ب ام و، مشتریان این سری از خودروها بسیار خاص هستند و ما تمام سلایق این افراد را در خودروها در نظر گرفته‌ شده است. برای این افراد داشتن بهترین‌ها همیشه مهم است و آرامش را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

فرای زیبایی شناسی که برای این مدل‌ها در نظر گرفته شده، شاهد استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و همچنین بهترین امکانات رانندگی نیز خواهیم بود. ب ام و اعلام کرد که استفاده از آرم سیاه و سفید در مدل‌های لوکس می‌تواند باعث جذب بیشتر مخاطبان شود.

آرم جدید ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت برای علاقمندان به این برند آلمانی رونمایی خواهد شد و از این پس شاهد استفاده از آن در خودروهای لوکس هستیم.

مترجم خودروکار: محمد امین زمانی

منبع : motor1.com


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
آخرین اخبار
دی اس
آرین موتور
رامک خودرو
سیبا موتور
مدیران خودرو
MVM
بهمن موتور
ایرتویا
نیرو محرکه
کرمان موتور
کارمانیا
پارس خودرو
جهان نوین آریا
مفتاح رهنورد
نگین خودرو
سایپا یدک
باشگاه مشتریان
تلگرام