کد خبر : ۹۸۳۱
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
«خودروکار» گزارش می‌دهد؛
سال‌هاست که با آرم آبی و سفید آشنا هستیم و به خوبی این طرح را از هزار فرسنگی تشخیص می‌دهیم ولی به تازگی ب ام و تصمیم گرفته است تا این طرح را برای خودروهای لوکس کمی تغییر دهد.
به گزارش خبرنگار خودروکار، طبق پیش‌بینی‌های انجام شده آرم ب ام و برای مدل‌های سری ۸، i8، i8 roadster، سری ۷ و x7 به رنگ سیاه و سفید تغییر خواهد کرد تا مدل‌های لوکس این برند از دیگر مدل‌ها جدا شده و یک نمای جدید به خود بگیرد.

تمام مدل‌های نام برده در بخش «بسیار لوکس» قرار می‌گیرد و حتی برخی از آن‌ها هنوز وارد بازار هم نشده‌اند. شواهد نشان می‌دهد که مدل‌های لوکس ب ام و دچار تغییرات خاصی شوند که لذت رانندگی در کنار آرامش زیاد را برای سرنشینان به همراه داشته باشد.

طبق گفته هیلگارد ورتمن، یکی از معاونین ریاست ب ام و، مشتریان این سری از خودروها بسیار خاص هستند و ما تمام سلایق این افراد را در خودروها در نظر گرفته‌ شده است. برای این افراد داشتن بهترین‌ها همیشه مهم است و آرامش را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

فرای زیبایی شناسی که برای این مدل‌ها در نظر گرفته شده، شاهد استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و همچنین بهترین امکانات رانندگی نیز خواهیم بود. ب ام و اعلام کرد که استفاده از آرم سیاه و سفید در مدل‌های لوکس می‌تواند باعث جذب بیشتر مخاطبان شود.

آرم جدید ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت برای علاقمندان به این برند آلمانی رونمایی خواهد شد و از این پس شاهد استفاده از آن در خودروهای لوکس هستیم.

مترجم خودروکار: محمد امین زمانی

منبع : motor1.com


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
روزنامه های اقتصادی
آخرین اخبار